OBČANÉ

PODNIKATELÉ A SVJ

OBCE A MĚSTA

Občané

Podnikatelé a SVJ

Obce a města

Blog

Podpora

Kontakty

Přihlásit se+420 602 37 07 66

Zákaznická linka 24/7

mraknet@mraknet.com

Technická podpora

Kde nás najdete

Mraknet s.r.o.

Čachna 440
332 02 Starý Plzenec
IČ: 28055853
DIČ: CZ28055853

Společnost zapsána v obchodním rejstříku krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 22951

ID datové schránky: nkdnxum

Kontaktní kancelář Starý Plzenec

Žižkova 186

332 02 Starý Plzenec

Po – Pá: 9:00 – 17:00

Kontaktní kancelář Rokycany

Plzeňská 399

337 01 Rokycany

Po, Čt: 9:00 – 12:00

Kontaktní místo se nachází v zázemí společnosti Wing IT s.r.o.

Mraknet s.r.o.

Žižkova 186

332 02 Starý Plzenec

Pondělí – pátek: 9:00 – 17:00

VEDENÍ

ADMINISTRATIVA

EXISTENCE SÍTÍ

NAHLÁSIT POŠKOZENÍ

Vedení

Jiří Mraček

jednatel

jiri.mracek@mraknet.com

Vedení

Ing. Roman Šalom

jednatel

roman.salom@mraknet.com

Administrativa

Kristýna Mračková

asistentka jednatele

kristyna.mrackova@mraknet.com

Vedení

Ing. Jana Šalomová

asistentka jednatele

jana.salomova@mraknet.com

Vyjádření o existenci sítí

Plánujete výkopové práce? Stavíte dům? Požaduje po vás stavební úřad vyjádření naší společnosti, souhlas se stavbou? Stačí podat žádost o „Vyjádření o existenci sítí elektronických komunikací“ na mraknet@mraknet.com . I pokud potřebujete ve své lokalitě vytyčit sítě elektronických komunikací naší společnosti, kontaktujte nás na výše uvedený email.

Nahlášení poškození sítí

Došlo k poškození telekomunikačního zařízení popř. hrozí nebezpečí ? Nahlaste nám, co se stalo, a naši technici se postarají o vyřešení situace.

U nás jako v bavlnce.

Jak vám můžeme pomoci?

+420 602 37 07 66

Zákaznická linka 24/7

mraknet@mraknet.com

Technická podpora

Kontaktujte nás

Zobraz IP adresu

Měření rychlosti připojení

Máte technický problém/poruchu/dotaz?

V případě problému s připojením či nějakého dotazu nás, prosím, vždy kontaktujte pomocí uvedených kontaktů v sekci Podpora (Telefon, E-mail) či pomocí formuláře! Pokud máte telefonní číslo přímo na technika, není vhodné mu volat, jelikož může být v terénu, na střeše, schůzce, dovolené atd. a nemůže přijmout Váš hovor. Zatímco nonstop zákaznická linka předá Váš požadavek konkrétnímu technikovi, který se Vám následně ozve a domluví vše potřebné.

Jaký je rozdíl mezi RESTARTEM a RESETEM zařízením?

RESTART wifi routeru se provádí odpojením napájecího zdroje od elektřiny a může pomoci s řešením problému. Tlačítko RESET není vhodné mačkat, jelikož se může smazat konfigurace zařízení a následně musí dorazit technik a zařízení znovu nastavit.

Kolik stojí servisní výjezd?

V případě návštěvy technika je tento výjezd zpoplatněn nejčastěji částkou 400 – 500 Kč vč. DPH. Poplatek zahrnuje dopravu a 1h montážních a konfiguračních prací technika. Tento poplatek se neúčtuje v případě, že problém byl na straně poskytovatele.

Kam a kdy mám budete platit za internet a další služby?

Platby za internet a další služby poukazujte na naše číslo účtu: 227 662 068 / 0300. Jako variabilní symbol uvádějte číslo smlouvy (6 místné číslo)! Bez uvedení správného v.s. nebude Vaše platba přiřazena a může na konci měsíce dojít k odpojení od internetu! Částku najdete na své smlouvě. Platba musí být poukázána na náš účet do 20. dne v měsíci s tím, že se služba platí vždy na aktuální měsíc. Nejspolehlivější a nejlevnější formou platby je trvalý příkaz.

Co dělat pokud jste zapomněli zaplatit za internet?

Pokud se Vám stane, že zapomene zaplatit a jste odpojeni, kontaktujte nás na uvedený kontakt, který se Vám zobrazuje na upozorňovací obrazovce, popř. se obraťte na naši podporu, která Váš požadavek předá na odpovědné zaměstnance.

Pokud pošlete opožděnou platbu je potřeba si uvědomit, že bankovní převod může trvat až 3 dny a v případě platby složenkou na poště dokonce až 5 dní. Peníze tedy nemusíme hned vidět na našem účtu. Dále znovu upozorňujeme na uvádění správného variabilního symbolu.

Dále pro obnovení pozastavené služby z důvodu nezaplacení, má poskytovatel právo žádat od účastníka mimořádnou platbu ve výši až 300,-Kč vč. DPH