OBČANÉ

PODNIKATELÉ A SVJ

OBCE A MĚSTA

Občané

Podnikatelé a SVJ

Obce a města

Blog

Podpora

Kontakty

Přihlásit seCommunication First, budeme s Vámi od samého začátku

již 20 let

CHCI SE PŘIPOJIT

PRŮBĚH

JAKÁ BUDE CENA

Chci se připojit

Tipy pro vás

Internetová televize dostupná odkudkoli

Sledujte své oblíbené filmy a pořady pohodlně doma se službou SledovaniTV. S chytrou IPTV máte plnou kontrolu nad televizním programem. Nahrávejte si pořady a sledujte zpětně vše, co jste propásli.

Prozkoumat balíčky

Zajištění bezpečnosti vašeho domova prostřednictvím našeho kamerového systému

Zvyšte bezpečnost ve svém domě s naším kamerovým systémem! Moderní kamery umístěné na strategických místech umožňují sledování objektu v reálném čase a propojení s chytrým telefonem pro vzdálený dohled. Ochrana před vloupáním a vandalismem s funkcemi nočního vidění a detekce pohybu. Investujte do bezpečnosti svého domu a majetku.

Jak to bude probíhat?

Zajistěte si rychlé připojení k internetu tím, že dnes odešlete poptávkový formulář. Naši technici jsou připraveni k návštěvě a nejpozději do tří pracovních dnů budete úspěšně připojeni k našemu vysokorychlostnímu internetu.

1. Odeslání formuláře

dnes

Pro zajištění služeb stačí dnes odeslat poptávkový formulář. Nečekáme a ihned se postaráme o váš požadavek, abyste mohli co nejdříve začít využívat nejen výkonného připojení k internetu.

2. Návštěva pracovníka a montáž

než stihnete říct: "Popocatépetl"

Po odeslání poptávkového formuláře máme pro vás skvělou zprávu! Technik z našeho týmu vás bude v nejbližší době kontaktovat a domluví si s vámi termín návštěvy, aby provedl nezbytné kroky pro rychlé připojení k internetu.

3. Jste připojeni

zítra nebo nejpozději do 3 pracovních dní

Skvělé! Jste nyní úspěšně připojeni k našim vysokorychlostním internetovým službám! S novým připojením můžete začít okamžitě a zažívat plynulý a spolehlivý internetový zážitek.

Kolik mě to bude stát?

Zřejmě se ptáte, proč nenabízíme rozmanité balíčky jako ostatní? Hlavním důvodem je, že vám vždy poskytujeme maximální rychlost za stejnou cenu. Jediným omezením pro vás tak bude pouze technologie, kterou využíváte.

Tip pro vás

Zeptejte se našeho technika, jaké jsou technologické možnosti navýšení rychlosti.

Montáž a realizace

cca 2 500 Kč

Naším hlavním zájmem je zajistit vysokou kvalitu a špičkovou péči o naše zákazníky. V porovnání s konkurencí klade naše firma velký důraz na provedení montáže přímo u zákazníka a nabízí kvalitní a rychlý servis.

Měsíční poplatek

300 Kč s DPH

Chceme si být jisti, že budete s našimi službami spokojeni, proto novým zákazníkům nabízíme dvouměsíční zkušební lhůtu, během které není účtován žádný poplatek za připojení.

Vaše rychlost internetu

dle typu technologie a lokality (Wi-Fi 30-100 Mbit/s, Optika 100-300 Mbit/s

Smlouva na dobu neurčitou: výpovědní doba 30 dní

Jednoduše rychlý internet.

30 - 100 Mbit/s

Wi-fi připojení

100 - 300 Mbit/s

Optický kabel

Jednoduše rychlý internet.

U nás jako v bavlnce.

Jak vám můžeme pomoci?

+420 602 37 07 66

Zákaznická linka 24/7

mraknet@mraknet.com

Technická podpora

Kontaktujte nás

Zobraz IP adresu

Měření rychlosti připojení

Máte technický problém/poruchu/dotaz?

V případě problému s připojením či nějakého dotazu nás, prosím, vždy kontaktujte pomocí uvedených kontaktů v sekci Podpora (Telefon, E-mail) či pomocí formuláře! Pokud máte telefonní číslo přímo na technika, není vhodné mu volat, jelikož může být v terénu, na střeše, schůzce, dovolené atd. a nemůže přijmout Váš hovor. Zatímco nonstop zákaznická linka předá Váš požadavek konkrétnímu technikovi, který se Vám následně ozve a domluví vše potřebné.

Jaký je rozdíl mezi RESTARTEM a RESETEM zařízením?

RESTART wifi routeru se provádí odpojením napájecího zdroje od elektřiny a může pomoci s řešením problému. Tlačítko RESET není vhodné mačkat, jelikož se může smazat konfigurace zařízení a následně musí dorazit technik a zařízení znovu nastavit.

Kolik stojí servisní výjezd?

V případě návštěvy technika je tento výjezd zpoplatněn nejčastěji částkou 400 – 500 Kč vč. DPH. Poplatek zahrnuje dopravu a 1h montážních a konfiguračních prací technika. Tento poplatek se neúčtuje v případě, že problém byl na straně poskytovatele.

Kam a kdy mám budete platit za internet a další služby?

Platby za internet a další služby poukazujte na naše číslo účtu: 227 662 068 / 0300. Jako variabilní symbol uvádějte číslo smlouvy (6 místné číslo)! Bez uvedení správného v.s. nebude Vaše platba přiřazena a může na konci měsíce dojít k odpojení od internetu! Částku najdete na své smlouvě. Platba musí být poukázána na náš účet do 20. dne v měsíci s tím, že se služba platí vždy na aktuální měsíc. Nejspolehlivější a nejlevnější formou platby je trvalý příkaz.

Co dělat pokud jste zapomněli zaplatit za internet?

Pokud se Vám stane, že zapomene zaplatit a jste odpojeni, kontaktujte nás na uvedený kontakt, který se Vám zobrazuje na upozorňovací obrazovce, popř. se obraťte na naši podporu, která Váš požadavek předá na odpovědné zaměstnance.

Pokud pošlete opožděnou platbu je potřeba si uvědomit, že bankovní převod může trvat až 3 dny a v případě platby složenkou na poště dokonce až 5 dní. Peníze tedy nemusíme hned vidět na našem účtu. Dále znovu upozorňujeme na uvádění správného variabilního symbolu.

Dále pro obnovení pozastavené služby z důvodu nezaplacení, má poskytovatel právo žádat od účastníka mimořádnou platbu ve výši až 300,-Kč vč. DPH

        let jsme s vámi

V roce 2004 jsme zakládali Mraknet jako síť pro několik sousedů, kteří společně sdíleli připojení k internetu. Nyní po 20 letech, s více než 10 000 připojenými uživateli, jsme jedním z největších poskytovatelů v regionu. Naším klíčovým zaměřením je neustálá výstavba a modernizace sítě, rozšiřování portfolia služeb a investice do vylepšení kvality servisu. S pečlivým nasloucháním potřeb našich zákazníků se snažíme nalézt optimální řešení pro běžné uživatele, obce, města i firmy. Naším cílem je i nadále budovat dobré jméno firmy. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zárukou úspěchu.

Podpora 24/7

Naše nepřetržitá podpora 24/7 je zde, aby vám poskytla okamžitou pomoc a odpovědi, kdykoliv budete potřebovat.

Technik už zítra

Bez ohledu na to, zda potřebujete instalaci, opravu nebo poradenství, naši technici jsou vždy připraveni být u vás.

Žádné balíčky!

Zapomeňte na složité balíčky! S našimi službami platíte jen jednu cenu za maximální rychlost připojení. Žádné skryté poplatky, žádná omezení.

2 měsíce zdarma

To znamená, že můžete první 2 měsíce v plné míře využívat naše připojení bez jakýchkoli nákladů a rozhodnout se, zda je to pro vás to pravé.

Bez závazků

S námi žádné dlouhodobé smluvní závazky! Máte flexibilitu a svobodu zvolit si to, co vám nejlépe vyhovuje.

Vybrané reference.

U nás to žije.

Chraňte své děti v online světě!

Internet je neuvěřitelný nástroj, který nám nabízí nepřeberné množství informací a možností. Avšak, stejně jako u každého nástroje, je důležité ho používat bezpečně, zejména pokud jde o naše děti. Bezpečnost na internetu by měla být prioritou každého rodiče. V tomto článku se podíváme na praktické tipy, jak chránit své děti před online hrozbami.

číst více

🔌🚧 Důležité oznámení! 🔧

Vážení zákazníci, Rádi bychom vás informovali o plánované odstávce naší sítě, která se uskuteční dne 16.05.2024 od 00:00 do 06:00. Během této doby budou technici našeho hlavního dodavatele pracovat na přepojení optických kabelů na hlavním páteřním bodě, což způsobí...

číst více