NOVINKY

Zpráva

(12/05/2015 08:47:56)

Vážení uživatelé, jelikož Váš zájem o naše služby neustále roste, otevřeli jsme pro Vás nové Kontaktní centrum určené především pro oblast Rokycanska. Kontaktní centrum se nachází na adrese Plzeňská 399, Rokycany v zázemí společnosti Wing IT s.r.o. a je pro Vás k dispozici každé Pondělí a Středu od 13:00 do 17:00. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že tento krok opět přispěje ke spokojenosti našich zákazníků. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(21/04/2015 16:58:35)

Vážení zákazníci, od začátku roku jsme opět značně rozšířili naše pokrytí do dalších obcí. Konkrétně se jedná o obce Pavlovsko, Šťáhlavice, Chválenice, Želčany, Chouzovy, Chlum, Střížovice, Třemošná a Druztová. Dále jsme nově postavili či posílili mnoho přístupových bodů v již stávajících oblastech, např. ve Volduchách, Oseku, Zruči, Štěnovicích, Rokycanech a Losiné. Více na našem webu www.mraknet.com - působnost sítě mraknet. Další novinkou je osazení 4 nových vysokokapacitních spojů do nejvíce vytížených oblastí, vč. nejnovějšího spoje na trhu, s přenosovou kapacitou až 2Gbit/s. Během několika měsíců bude zároveň dobudována optika po Starém Plzenci. Mnoho bytových domů a dalších objektů se tak připojí do stále se rozšiřující skupiny zákazníků, kteří jsou připojeni na optickém kabelu. Nejnovějším přírůstkem do této skupiny optického připojení jsou i bytové domy v ul. Polní, Rokycany. Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(15/12/2014 22:26:10)

Vážení zákazníci, za poslední měsíc jsme rozšířili naše pokrytí do dalších obcí, konkrétně se jedná o obce Litohlavy, Osek a Volduchy. Dále jsme posílili mnoho přístupových bodů v již stávajících oblastech, abychom dokázali pokrýt Váš obrovský zájem o naši službu Internetu, který nás samozřejmě těší. Dále jsme pro Vás začali realizovat od začátku roku dnes tolik potřebné kamerové systémy. Musíme uznat, že tato služba je velmi žádaná a naši technici nevědí, kam dříve skočit. Společně s Internetem, telefonem přes Internet (tzv. VoIP), výstavbou stožárů, vnitřních rozvodů Internetu a televize až po servis počítačů se naše služby stávají komplexní a zákazníky velmi vyžadované. I proto jsme přijali do naší firmy dalšího zaměstnance, abychom dokázali pokrýt všechny Vaše potřeby a především splňovat kvalitní a rychlý servis, na kterém si od začátku zakládáme. Další novinkou, která na Vás, naše zákazníky, čeká, je tzv. IPTV neboli televize přes Internet. V současné době je vše v poslední fázi testování a dolaďování právních záležitostí. Jakmile bude vše na 100% připraveno, určitě Vám tuto informaci včas sdělíme. Závěrem bychom Vám rádi poděkovali za důvěru, kterou jste nám projevovali v tomto roce, a těšíme se na další spolupráci v roce novém. Současně bychom Vám chtěli popřát příjemné prožití vánočních svátků a do roku 2015 pak pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů. Jelikož Vánoce jsou svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás prosím, od 22.12.2014 do 4.1.2015 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému na zákaznickou linku 602 37 07 66. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas vánoční. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(25/08/2014 00:17:48)

Vážení uživatelé, chtěli bychom se Vám všem velice omluvit za dnešní, víceméně celodenní, výpadek internetu a všech našich služeb. Tento výpadek bohužel nebyl způsoben v naší síti, nýbrž u našeho dodavatele internetu. Konkrétně, prozatím neznámá osoba, odcizila kolem 1h ráno cca 80m páteřního optického kabelu, nejspíše v domnění, že se jedná o kabel měděný, který se dá finančně zhodnotit. Po zjištění, že se jedná "pouze" o optický kabel, ho pachatel zahodil do nedalekého keře. Nejspíše pro jistotu, ten samý optický kabel poškodil ještě na několika dalších místech, celkově v délce cca 150m. Bohužel tímto kabelem je víceméně přiváděn internet do Plzně pro mnoha poskytovatelů, firem, zákazníků atd. Celý den proto pracovalo téměř 20 pracovníků různých firem na co nejrychlejší opravě, nicméně rozsah škod byl opravdu veliký a proto se internet rozběhl až kolem 21h. Krátký článek o popisované události je např. zde: http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/na-ruznych-mistech-plzne-nejde-internet-20140824.html Chtěli bychom se Vám tedy tímto ještě jednou omluvit za dnešní komplikace a poděkovat za pochopení. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(01/05/2014 15:14:49)

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o nově postavených vysílačích a dalších novinkách za poslední měsíc. V obci Zruč-Senec jsou postaveny další 2 vysílače, které pokrývají velkou část této obce. Dále jsme vybudovali nové vysílače v obcích Hrádek a Nevid. V neposlední řadě došlo k posílení vysílače v Koterově. Největší novinkou je zprovoznění nové konektivity, po optických vláknech, do Plzně a obce Dýšina. Na obou lokalitách je momentálně dostupná kapacita 300 Mbit/s s možností posílení až na 1 Gbit/s ! Tato kapacita plně pokrývá potřeby našich současných a především budoucích zákazníků. Změna zároveň přinesla znatelné posílení kvality a stability poskytovaných služeb. Současně s touto novinkou došlo k zakruhování konektivity pro celou Plzeň, Dýšinou, Tymákov, Lhůtu, Chrást, Ejpovice, Kyšice a celou Zruč-Senec. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(26/03/2014 19:57:49)

V roce 2014 jsme po úspěšném výběrovém řízení vybudovali kompletní strukturovanou kabeláž v celém objektu OC Olympia Plzeň. Bylo zasíťováno všech 120 nájemních jednotek, položeno zhruba 3000 m optického kabelu a 8000 m metalického kabelu. V rámci tohoto projektu bylo zároveň celé obchodní centrum pokryto Wi-Fi signálem s funkcí roamingu. Tato nově vybudovaná bezdrátová síť je veřejná a dostupná pro všechny zákazníky ve společných prostorách centra. Zvládne pro okamžité zatížení až 1200 aktivních připojení (notebooky, chytré telefony…). OC Olympia Plzeň je tak prvním centrem u nás, které má plnohodnotné pokrytí celého společného prostoru veřejnou Wi-Fi sítí a zároveň zasíťovány všechny nájemní jednotky s přenosovou rychlostí až 1 Gbit/s...

KONTAKTY