NOVINKY

Zpráva

(12/12/2017 09:34:44)

Vánoční čas nadešel, za chvíli Nový rok už je tu, a tak přijměte blahopřání od Vašich přátel z Mraknetu. V roce 2018 vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky ...

Jelikož Vánoce jsou svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás, prosím, od 18.12.2017 do 1.1.2018 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému a to na zákaznickou linku 602 37 07 66, která je v provozu nonstop.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas Vánoční. S pozdravem Mraknet s.r.o.

PF2018

Zpráva

(09/12/2017 20:20:46)

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás opět informovat o několika novinkách, které se udály v posledních měsících. Od prázdnin jsme opět rozšířili pokrytí naší sítě, výstavbou nových přístupových bodů, a to konkrétně tří přístupových bodů v Plzni, dalšího v Mokrouších a Lhůtě a nakonec v Borku u Rokycan. Dále jsme pokračovali ve výrazném posilování stávajících přístupových bodů v Rokycanech, Hrádku u Rokycan, Pavlovsku, Plzni, Dýšiné a Lhůtě.

Zároveň bylo vybudováno, v několika lokalitách po Starém Plzenci a Chválenicích, optické připojení až do domu. Dále se tak rozšířila skupina zákazníků, kteří jsou připojeni přímo na optickém kabelu.

Další novinkou v naší síti je rozšíření našeho portfolia služeb o tzv. Internet věcí, neboli IoT (Internet of Things). Jedná se o moderní přístroje ovladatelné na dálku pomocí internetu. Jde vlastně o koncept umožňující realizaci takzvaného "inteligentního domu". Nejedná se jen o automatické zhasínání světel a ovládání vytápění, či odečet stavu elektroměru, vodoměru a plynoměru. Dům naplněný přístroji spadajícími do této kategorie dokáže sám řídit klimatizaci, vyhřívání vašeho bazénu, ohřev vody, pečovat o vaše akvárium, ale také obsluhovat nastavení alarmu a mechanických zámků. Pokud si nejste jistí, zda jste v ranním shonu vypnuli žehličku, můžete na dálku odpojit od sítě jednotlivé zásuvky. Do této služby jsme se vrhnuli společně s největším hráčem na trhu v tomto oboru a v současné době pilotně testujeme desítky zařízení, funkcí, několik softwarů a vše připravujeme pro použití u koncového zákazníka.

Poslední novinkou je, že se naše společnost stala hrdým sponzorem známého portálu Krimi Plzeň, který informuje či sleduje veškeré dění v oblasti bezpečnostní situace, práci policistů, strážníků, záchranářů, hasičů nebo prostě jen lidí co se nebojí pomoci jiným v nouzi. Článek KRIMI

Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat.

S pozdravem Mraknet s.r.o. http://www.mraknet.com

Zpráva

(24/09/2017 09:58:59)

Vážený zákazníku, z důvodu změny zákona o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. jsme vydali nové Všeobecné podmínky pro poskytování Internetu Mraknet Internet a ceník s obecnou platností od 1.11.2017. Úplné znění nových VP naleznete na Všeobecné podmínky a Ceník či v sídle naší společnosti. Děkujeme za pochopení

Zpráva

(13/08/2017 20:40:09)

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že ani o prázdninách neleníme a pracujeme na vylepšení a rozšíření naší sítě. Konkrétně jsme postavili nový vysílač ve Střižovicích, Šťáhlavech a Přešticích. Dále jsme kompletně zrekonstruovali několik velkých vysílaču v Rokycanech, Plzni, Zruči-Senci, Starém Plzenci a Dýšině. A nakonec byly posíleny vysílače ve Šťáhlavech. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(08/06/2017 11:03:11)

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat o několika novinkách, které se udály v posledních měsících. Od začátku roku jsme opět rozšířili pokrytí naší sítě výstavbou nových přístupových bodů a to konkrétně v Hrádku u Rokycan, Šťáhlavech, Dobřívě, Oseku u Rokycan, Rokycanech, Božkově, Nové Hospodě v Plzni a také přímo v centru Plzně. Dále jsme výrazně posílili několik stávajících přístupových bodů ve Starém Plzenci, Tymákově, Plzni, Rokycanech a Zruči-Senci. V neposlední řadě se opět posílila konektivita pro Plzeň a zároveň se osadil nový spoj pro obec Zruč-Senec s aktuální kapacitou 500Mbit/s. Poslední novinkou je oficiální rozšíření našeho portfolia služeb o Internetovou televizi (IPTV) a SERVERY (server housing, dedikované servery, cloud hosting). Na našem webu http://www.mraknet.com/ jsou již tyto nové služby umístěny a podrobně rozepsány. Pokud máte tedy o tyto novinky zájem, určitě se podívejte. Doufáme, že jsme Vás příliš nezahltili informacemi a tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(11/12/2016 13:58:08)

Zákaznice, zákazníku, posíláme mnoho díků, že jste věrně vydrželi i tento rok uplynulý. Internet je legrace, ale není bez práce. Hodně jsme se nadřeli, abyste pak viděli, jak je snadné, letem světem, surfovat si Internetem. Za vše není lepší dík než spokojený zákazník. Přejeme Vám krásné svátky, bohatého Ježíška, na nový rok vše nej taky, hodně štěstí a zdravíčka. Jelikož Vánoce jsou svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás prosím od 19.12.2016 do 1.1.2017 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému na zákaznickou linku 602 37 07 66, která je v provozu nonstop. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas vánoční. S pozdravem Mraknet s.r.o.

PF2017

KONTAKTY