NOVINKY

Zpráva

(25/07/2018 08:33:08)

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás opět informovat o několika novinkách, které se udály v posledních měsících. Za poslední 2 měsíce jsme opět rozšířili pokrytí naší sítě, výstavbou nových přístupových bodů, a to konkrétně přístupových bodů v Rokycanech, Čižicích a několika nových bodů v Příbrami.

Dále jsme pokračovali ve výrazném posilování stávajících přístupových bodů v Kyšicích, Šťáhlavicích, několika bodů v Plzni a Litohlavech.

V neposlední řadě jsme výrazně posílili několik páteřních spojů pro město Mirošov, Hrádek u Rokycan a značnou část Sedlce.

A nakonec bylo dokončeno připojení bytového domu Mandlova 13,15 na optický kabel. Tím pádem byla razantně navýšena rychlost všem uživatelům v této lokalitě a je zde možnost připojení pro všechny zájemce ze vchodů Mandlova 1-23 bez nutnosti instalace přijímací antény.

Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat.

S pozdravem Mraknet s.r.o. http://www.mraknet.com

Zpráva

(16/07/2018 16:26:57)

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám další novou službu chytré IPTV, díky níž můžete sledovat své oblíbené filmy a pořady nejen na televizi, ale také na tabletu či chytrém telefonu. Nestihli jste začátek svého oblíbeného seriálu? Potřebujete odejít v té nejvíc napínavé části filmu? Nechcete přijít o svůj oblíbený pořad? Nic není problém s naší chytrou IPTV !

Hlavní výhody chytré IPTV:
- Pauza živého vysílání
- Spuštění od začátku vysílaného pořadu
- Nahrávání až 120 hodin záznamů
- Archiv pořadů až 7 dní zpětně
- TV Program (EPG)
- Sledování na TV, PC, Tabletu, Mobilu
- Podpora iOS, Mac OS, Android, Windows, Linux, Smart TV a dalších ...

Veškeré informace, jako je ceník a programová skladba, seznam podporovaných zařízení a návody najdete na našem webu v sekci Televize: http://mraknet.com/televize

Dále se můžete podívat na video s představením této služby: Sledování TV Video

A po registraci na tomto odkazu: Sledování TV Registrace můžete naší službu vyzkoušet na 14 dní zdarma.

S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(09/05/2018 10:22:45)

Vážení zákazníci, upravili jsme pro Vás naši mapu pokrytí, aby byla přehlednější a především, aby zobrazovala i naše nové oblasti pokrytí. Především se jedná o rozšíření našeho pokrytí do města Mýta u Rokycan. Dále se nově spouští pokrytí ve městě Příbram a jeho blízkém okolí. A v poslední řadě jsme pokryli značnou část hlavního města Prahy, především pro naši firemní klientelu. Mapu pokrytí najdete na našem webu: http://www.mraknet.com v pravé části stránek, popř. na odkazu: Mapa pokrytí Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. S pozdravem Mraknet s.r.o.

Zpráva

(25/04/2018 22:41:17)

Vážený zákazníku, k dnešnímu dni byly vydány nové Všeobecné podmínky pro poskytování Internetu Mraknet Internet s obecnou platností od 25.5.2018. Úplné znění nových VP naleznete na Všeobecné podmínky či v sídle naší společnosti. Děkujeme za pochopení

Zpráva

(12/04/2018 14:06:33)

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás opět informovat o několika novinkách, které se udály v posledních měsících. Od nového roku jsme opět rozšířili pokrytí naší sítě, výstavbou nových přístupových bodů, a to konkrétně přístupových bodů v Chrástu, Starém Plzenci a několik nových bodů v Plzni.

Dále jsme pokračovali ve výrazném posilování stávajících přístupových bodů v Losiné, Plzni a všech bodů v Sedlci.

V neposlední řadě jsme výrazně posílili několik páteřních spojů pro značnou část Rokycan, Osek, Dýšinou a Starý Plzenec.

Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat.

S pozdravem Mraknet s.r.o. http://www.mraknet.com

Zpráva

(11/01/2018 10:56:43)

Vážený zákazníku, k dnešnímu dni byly vydány nové Všeobecné podmínky pro poskytování Internetu Mraknet Internet s obecnou platností od 12.2.2018. Úplné znění nových VP naleznete na Všeobecné podmínky či v sídle naší společnosti. Děkujeme za pochopení

KONTAKTY