ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak správně posílat platby za Internet ?

Nejspolehlivějším řešením je nastavení trvalého příkazu. Tento způsob také každému doporučujeme! Vyhnete se tak případnému zapomenutí odeslání platby, frontám na poštách, placení poplatků za složenky atd. Platbu posílejte na účet č.: 227662068/0300. Nezapomeňte uvést Váš variabilní symbol, dle kterého můžeme Vaši platbu správně identifikovat! Jako variabilní symbol uvádějte číslo Vaší smlouvy.

Mám své vlastní zařízení, mohu ho použít v síti Mraknet s.r.o.?

Ve většině případů je to možné, minimálně jdou zařízení použít jako domácí router. Napište nám emailem označení Vašeho zařízení a my Vás informujeme o vhodnosti použití v síti Mraknet s.r.o.

Mohu připojit více počítačů ?

Ano, můžete. Naše služba není omezena pouze na 1 PC. V případě, že potřebujete připojit další počítač, ozvěte se na některý z kontaktů. My Vám přivezeme zařízení, odpovídající Vašim požadavkům, které zároveň správně nastavíme dle zvyklostí v naší síti.

Jak zjistit svoji IP adresu ?

Podrobný postup jsme pro Vás připravili v sekci Našim uživatelům -> Návody -> Jak zjistit svojí IP adresu

Jak nastavit IP adresu a DNS ?

Podrobný postup pro Windows XP, Windows Vista i Windows 7 jsme pro Vás připravili v sekci Našim uživatelům -> Návody

Jak nastavit email ?

Podrobný postup pro nejpoužívanější poštovní klienty jsme pro Vás připravili v sekci Našim uživatelům -> Návody

Mohu dostat veřejnou IP adresu, kolik stojí ?

Zašlete nám email s Vaším požadavkem. My Vám obratem přidělíme veřejnou IP adresu. Do emailu nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol! Cena je 100 Kč / měs.

Co dělat, když mi nejde Internet ?

Neprodleně nás kontaktujte na některý z uvedených kontaktů. Můžete se pokusit o jednoduchou diagnostiku sítě dle návodu v sekci Našim uživatelům -> Návody -> Diagnostika sítě

KONTAKTY