RODINNÉ DOMY

Nejen pro naše stávající zákazníky nabízíme montáže a správu kamerových systémů. Montujeme jak analogové, tak IP kamerové systémy.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže u zákazníka a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • Naše firma preferuje profesionální a osobní přístup. Proto je prvním krokem vždy osobní obhlídka objektu, kde si zákazník přeje kamerový systém nainstalovat. Jedině tak jsme schopni navrhnout celý systém pro maximální efektivitu a spokojenost Vás, našich zákazníků. Ve většině případů probíhá montáž kamer na stěnu domu nebo podbiti střechy, odkud jsou vhodnou cestou vedeny kabeláže např. pod střešní krytinou a dále na půdu nebo do podkrovní místnosti. Na vhodném místě, kam byly staženy kabely od jednotlivých kamer, je poté osazena instalační krabice nebo datový rack se zálohovaným napájením a záznamovým zařízením.
  • Kamerový systém je napojen do stávající datové sítě a je tak možné prohlížet jak aktuální obraz, tak i záznamy, odkudkoliv, kde máte k dispozici připojení k internetu a to na PC, telefonech i tabletech.

CENÍK a PODMÍNKY

Vzhledem k velkému množství nabízených typů kamer a záznamových zařízení řešíme každou cenovou nabídku individuálně. V případě zájmu Vám zdarma, po obhlídce na místě realizace, zpracujeme cenovou kalkulaci.

Ozvěte se nám, prosím, na některý z uvedených kontaktů.

VIZUALIZACE

vizualizace

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

Kolik je pět krát pět ?

KONTAKTY