PRONÁJEM

Jednou z možností využití kamerových systémů je ochrana staveb před zloději. Mnoho majitelů novostaveb se v průběhu stavby setkalo s tím, že jim z pozemku mizel stavební materiál. Díky naší službě „Kamerový pronájem“ můžete mít stavbu pod dohledem bez větší investice.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže u zákazníka a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • U staveb se umístí jedna či více kamer na stavební buňky nebo provizorně vybudované stožáry, kde je zároveň umístěna anténa pro přístup do sítě internet. Dále jsou tři možnosti realizace:


    1) Systém je pouze sledovací a vy můžete sledovat vzdáleně živý přenos, ale nikoliv záznam.

    2) Kamera ukládá obrázky na paměťovou kartu umístěnou přímo v kameře nebo na vzdálený server a je tak možné sledovat průběh stavby.

    3) Na stavbě jsou uzamčené prostory, kam je možno umístit záznamové zařízení a systém je tak plnohodnotným s několikadenním záznamem a vzdáleným přístupem.

CENÍK a PODMÍNKY

Příklad pronájmu 1ks venkovní IP HD kamery s nočním přísvitem vč. bezdrátového spoje: 499,- Kč / měs.
Vzhledem k velkému množství nabízených typů kamer a záznamových zařízení řešíme každou cenovou nabídku individuálně. V případě zájmu Vám zdarma, po obhlídce na místě realizace, zpracujeme cenovou kalkulaci.
Ozvěte se nám, prosím, na některý z uvedených kontaktů.

VIZUALIZACE

vizualizace

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

Kolik je pět krát pět ?

KONTAKTY