FIRMY

Jednou z našich služeb, nabízených pro firemní zákazníky, je samozřejmě také instalace kamerových systémů. Máme několikaleté zkušenosti v tomto oboru a mnoho spokojených firemních zákazníků. Ať už máte strach o bezpečnost Vašich zaměstnanců nebo chcete chránit firemní majetek před zloději, pak jste na správné adrese.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže u zákazníka a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • Stejně jako u všech našich služeb provedeme nejprve obhlídku v místě realizace a zpracujeme cenovou nabídku.
  • Realizace je samozřejmě závislá na typu firemních prostor. Našimi zákazníky jsou jak kavárny a restaurace, tak společnosti s prostory kancelářského typu, ale i továrny a výrobní haly. Vždy je však stejná struktura instalace. Od všech instalovaných kamer jsou staženy kabeláže do jednoho centrálního bodu, kde je instalováno záznamové zařízení a záloha napájení. Systém je pak napojen do sítě internet, díky čemuž můžete sledovat živý obraz i několikadenní záznam odkudkoliv, kde máte připojení k internetu a to nejen v počítači, ale i ve Vašem mobilu či tabletu.

CENÍK a PODMÍNKY

Vzhledem k velkému množství nabízených typů kamer a záznamových zařízení řešíme každou cenovou nabídku individuálně. V případě zájmu Vám zdarma, po obhlídce na místě realizace, zpracujeme cenovou kalkulaci.

Ozvěte se nám, prosím, na některý z uvedených kontaktů.

VIZUALIZACE

vizualizace

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

Kolik je pět krát pět ?

KONTAKTY