PANELOVÉ A BYTOVÉ DOMY

Pokud máte strach o bezpečí v prostorách Vašeho bytového domu, je právě pro Vás ideální kamerový systém. Díky jeho instalaci budete mít pod dohledem nejen svůj majetek, ale napomůžete tak i případné identifikaci pachatelů trestných činů. Dnes a denně pomáhají kamerové systémy odhalovat násilníky a lupiče a to nejen v obchodech a na veřejnosti, ale bohužel i v našich domovech.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže u zákazníka a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • Stejně jako u všech našich služeb provedeme nejprve obhlídku v místě realizace a zpracujeme cenovou nabídku.
  • V bytových domech se většinou instaluje maximálně jedna kamera před vchod do domu a následně 1-3 kamery do vnitřních prostor tak, aby byl opět zabírán vchod do domu a případně sklepní prostory. V případě zájmu však samozřejmě není problém pokrýt kamerami všechna patra a prostory kolem celého domu. Záznamové zařízení se umisťuje do instalační krabice nebo datového racku na chodbě, půdě nebo v technické místnosti.

CENÍK a PODMÍNKY

Vzhledem k velkému množství nabízených typů kamer a záznamových zařízení řešíme každou cenovou nabídku individuálně. V případě zájmu Vám zdarma, po obhlídce na místě realizace, zpracujeme cenovou kalkulaci.

Ozvěte se nám, prosím, na některý z uvedených kontaktů.

VIZUALIZACE

vizualizace

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

Kolik je pět krát pět ?

KONTAKTY