RODINNÉ DOMY

Nabízíme rychlé, spolehlivé a neomezené připojení k Internetu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pomocí moderní bezdrátové technologie 5GHz. Celá naše síť je připojena do Internetu pomocí optických vláken s kapacitou 10 Gbit/s, což je aktuálně nejspolehlivější a nejkvalitnější možnost připojení. Pro zajištění stoprocentní dostupnosti a funkčnosti celé sítě je Mraknet s.r.o. 24h denně dohledován systémem umístěným v Praze. V případě jakéhokoliv problému nás obsluha tohoto systému okamžitě kontaktuje, abychom mohli problém co nejdříve vyřešit.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže u zákazníka a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • Postup provedení se liší dle místních možností. Nejběžnějším postupem je, že provedeme montáž mikrovlnné jednotky na stožár rodinného domu. Pokud zákazník nemá stožár, či není možné na stávající stožár zařízení umístit, instalujeme vlastní výložník nebo konzoly. Od instalovaného zařízení již vedeme pouze datový kabel ke koncovému zařízení (PC, router). Zařízení je napájeno z nejbližší zásuvky pomocí datového kabelu.
  • Abychom si byli jisti Vaší spokojeností, dáváme novým zákazníkům lhůtu 2 měsíců na vyzkoušení našich služeb, kdy neplatí za připojení a po kterou má zákazník možnost instalovaná zařízení vrátit a dostat zpět uhrazenou částku za instalaci. Další výhodou je volnost uzavíraných smluvních podmínek, která vychází z historického vzniku sítě Mraknet. U nás nepodepisujete smlouvu na přesný počet měsíců (12, 24 ...), ale vždy můžete využívání našich služeb ukončit s výpovědní lhůtou 1 měsíc.
  • Nadstandardní službou pro naše zákazníky je funkce Rodičovské kontroly, která umožňuje odpojit přístup k Internetu v určitém časovém rozmezí tak, aby Vaše ratolesti netrávily celé noci u počítačových her či Facebooku. Více v sekci Našim uživatelům - Rodičovská kontrola.

CENÍK a PODMÍNKY

Náklady na realizaci přípojky (Wi-Fi): cca 2500,- Kč
Poté první 2 měsíce Internetu: ZDARMA
Následuje měsíční paušál: od 300,- Kč s DPH
Rychlost Internetu: dle typu technologie a lokality (Wi-Fi 20-40 Mbit/s, Optika 100-300 Mbit/s)
Smlouva na dobu neurčitou: výpovědní doba 30 dní

PŮSOBNOST SÍTĚ MRAKNET

Mapa působnost

CHCI SE PŘIPOJIT

Chcete-li se připojit k naší síti, vyplňte prosím následující údaje:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

KONTAKTY