FIRMY

Nabízíme profesionální řešení připojení Vaší firmy, které není omezené časem ani množstvím přenesených dat, pomocí moderní bezdrátové technologie 5GHz, 10GHz (popř. 11GHz, 18GHz atd.). Celá naše síť je připojena do Internetu pomocí optických vláken s kapacitou 1Gbit/s, což je aktuálně nejspolehlivější a nejkvalitnější možnost připojení. Pro zajištění stoprocentní dostupnosti a funkčnosti celé sítě je Mraknet s.r.o. 24h denně dohledován systémem umístěným v Praze. V případě jakéhokoliv problému nás obsluha tohoto systému okamžitě kontaktuje, abychom mohli problém co nejdříve vyřešit.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • S ohledem na specifické požadavky firem řešíme technickou i ekonomickou stránku věci s každou firmou individuálně. Jsme schopni Vám nabídnout technicky nejvhodnější a ekonomicky optimální řešení.
  • Abychom si byli jisti Vaší spokojeností, dáváme novým zákazníkům lhůtu 2 měsíců na vyzkoušení našich služeb, kdy neplatí za připojení.

CENÍK a PODMÍNKY

Ke každému připojení firmy přistupujeme jednotlivě.
Vše záleží na domluvě, ozvěte se nám na uvedené
kontakty.
Náklady na realizaci přípojky a rozvodů: dle domluvy
Poté první 2 měsíce Internetu, tzv. zkušební doba: ZDARMA
Následuje měsíční paušál uživatele: dle domluvy
Rychlost Internetu: dle požadavků
Veřejná IP adresa: ZDARMA

PŮSOBNOST SÍTĚ MRAKNET

Mapa působnost

CHCI SE PŘIPOJIT

Chcete-li se připojit k naší síti, vyplňte prosím následující údaje:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

KONTAKTY