PANELOVÉ A BYTOVÉ DOMY

Nabízíme rychlé, spolehlivé a neomezené připojení k Internetu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pomocí moderní bezdrátové technologie 5GHz (popř. 10GHz nebo optické vlákno) pro celé panelové a bytové domy. Celá naše síť je připojena do Internetu pomocí optických vláken s kapacitou 10 Gbit/s, což je aktuálně nejspolehlivější a nejkvalitnější možnost připojení. Pro zajištění stoprocentní dostupnosti a funkčnosti celé sítě je Mraknet s.r.o. 24h denně dohledován systémem umístěným v Praze. V případě jakéhokoliv problému nás obsluha tohoto systému okamžitě kontaktuje, abychom mohli problém co nejdříve vyřešit.

Jelikož naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, klademe oproti konkurenci vysoký důraz na provedení montáže a kvalitní, rychlý servis!

Postup provedení:

  • Postup provedení se liší dle místních možností. Nejběžnějším postupem je, že provedeme montáž mikrovlnné jednotky na stožár domu. Pokud stožár na domě není instalován, či není možné na stávající stožár zařízení umístit, jsme schopni ho vybudovat. Od instalovaného zařízení již vedeme pouze datový kabel do centrálního zařízení, ze kterého jsou vedeny rozvody do všech bytů v domě.
  • Abychom si byli jisti Vaší spokojeností, dáváme novým zákazníkům lhůtu 2 měsíců na vyzkoušení našich služeb, kdy neplatí za připojení. Další výhodou je volnost uzavíraných smluvních podmínek, která vychází z historického vzniku sítě Mraknet. U nás nepodepisujete smlouvu na přesný počet měsíců (12, 24 ...), ale vždy můžete využívání našich služeb ukončit s výpovědní lhůtou 1 měsíc.
  • Nadstandardní službou pro naše zákazníky je funkce Rodičovské kontroly, která umožňuje odpojit přístup k Internetu v určitém časovém rozmezí tak, aby Vaše ratolesti netrávily celé noci u počítačových her či Facebooku. Více v sekci Našim uživatelům - Rodičovská kontrola.

CENÍK a PODMÍNKY

Ke každému připojení panelového a bytového domu
přistupujeme jednotlivě. Vše záleží na domluvě, ozvěte se nám na uvedené kontakty.
Náklady na realizaci přípojky a rozvodů: dle domluvy
Poté první 2 měsíce Internetu: ZDARMA
Následuje měsíční paušál uživatele: od 300,- Kč s DPH
Rychlost Internetu: dle požadavků (reálná až 95 Mbit/s)
Smlouva na dobu neurčitou: výpovědní doba 30 dní

PŮSOBNOST SÍTĚ MRAKNET

Mapa působnost

CHCI SE PŘIPOJIT

Chcete-li se připojit k naší síti, vyplňte prosím následující údaje:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

KONTAKTY